Pierwszy certyfikat dedykowany firmom spedycyjnym

Trans.eu wprowadza na rynek transportowy i spedycyjny nowy, pierwszy w Polsce, certyfikat dedykowany firmom spedycyjnym. Mowa tu o Trans.eu Certified Forwarder TCF, który stanowi wyróżnienie najlepszych tego typu podmiotów na wszystkich europejskich rynkach.

Certyfikat przeznaczony jest dla firm spedycyjnych i ma świadczyć o wysokiej konkurencyjności i dobrym wizerunku danych podmiotów. Przedsiębiorcy dysponujący certyfikatem TCF mogą w przyszłości otrzymywać zwiększoną liczbę zleceń. Przewoźnicy korzystający z usług certyfikowanych spedytorów będą wiedzieć, że z ich strony uzyskają rynkowe stawki usług i terminową płatność należności.

Twórcy certyfikatu TFC mają wyróżnić na rynku rzetelne firmy spedycyjne, podkreślając zalety ich funkcjonowania na rynku. Tylko najlepsze przedsiębiorstwa będą mogły ubiegać się o wydanie certyfikatu TFC. Przed przyznaniem dokumentu firma zostanie przeanalizowana pod kątem poprawności wydanych zezwoleń na prowadzenie działalności spedycyjnej, dokonana zostanie analiza stażu rynkowego, czy terminowości regulowania zobowiązań.