O nas

Usugi-transportowe.org to serwis, wyszukiwarka i internetowe zrzeszenie firm mające na celu popularyzację sektora transportowego, promowanie, reklamowanie członków grupy, ich marek, działalności, łącząc popyt na usługi transportowe z podażą przy pomocy technologii internetowych, giełdy zleceń oraz działań e-marketingowych (marketing internetowy). Zrzeszenie TSL online przeznacza nawet do 70% własnych zysków na reklamę online organizacji (banery, pozycjonownie, marketing szeptany) w celu promocji członków oraz pozyskiwania zleceń transportowych.

 

Korzyści dodania firmy:

Większość zleceń transportowych rozpoczyna swoje „życie” w Internecie, wyszukiwanie nowych firm, kontrahentów odbywa się przy pomocy systemów informatycznych (giełd transportowych, platform, wyszukiwarek, katalogów etc.). Często sama firma jest weryfikowana przy pomocy wyszukiwarek internetowych i potencjalny kontrahent/ firma oceniana jest początkowo na podstawie wizerunku w sieci, potem opinii innych kontrahentów i kończąc na weryfikacji dokumentów. Dzięki specjalnemu i unikatowemy modułowi zleceń każdy zlecajacy lub poszukujący kontrahenta do współpracy może za DARMO przesłać zapytanie do wszystkich firm w systemie (po ustaleniu kryteriów, np. miasto, typ transportu etc).

 

Uczestnicząc i dodając swoją firmę do serwisu Usugi-transportowe.org otrzymujesz zaawansowaną multimedialną wizytówkę swojej firmy, zoptymalizowaną przez naszych specjalistów od e-marketingu specjalnie pod wyszukiwarkę Google. Wizytówka każdej firmy jest pozycjonowana w wyszukiwarce Google na frazy powiązane z kategorią, w której wpis firmy zostanie zamieszczony.

Każda firma, członek zrzeszenia ma możliwość otrzymania darmowego audytu SEO swojej strony, pozwalającego na optymalizację strony www firmy w celu osiągania wyższych pozycji w wyszukiwarkach. 

Ponadto przez stałe pozycjonowanie wszystkich kategorii serwisu uslugi-transportowe.org np. „transport ponad-gabarytowy Warszawa”, czy „przeprowadzki Poznań” wizytówki firm członkowskich na serwisie zostaną szybko i łatwo odszukane przez potencjalnych zleceniodawców w wyszukiwarce Google. SPRAWDŻ WSZYSTKIE KORZYŚCI >>

Jeżeli firma posiada również własną stronę internetową zostanie jej „moc” reklamująca i pozycjonująca w Google wzmocniona przez link bezpośredni z uslugi-transportwe.org.

 

Członkostwo daję również inne wymierne korzyści, np. okazjonalne rabaty od naszych partnerów- dostawców systemów informatycznych dla TSL (np. 50% na udział w Targach Wirtualnych TransLogistek), porad prawnych i innych usług sprecyzowanych wyłącznie dla sektora transportowego.

 

Serwis posiada zaawansowany moduł - giełdę zleceń, który będzie w 100% darmowa dla zlecających usługi. W ten sposób każda firma wpisana do indeksu serwisu oraz spełniające kryteria w wytycznych zlecającego usługę otrzyma automatyczny e-mail z zapytaniem o cenę i ofertę.

 

Uslugi-transportwe.org to również forum, gdzie każda osoba może zadać pytanie i otrzymać odpowiedzi od fachowców oraz osób doświadczonych w branży. W ten sposób jeszcze bliżej znajdzie się popyt z podażą na usługi transportowe.