Ab-Trans Krzysztof Wojnarowicz

ocena: 5.00
Wejść na stronę: 4764
województwo:zachodniopomorskie
miejscowość:Szczecin
kod pocztowy:71-751
adres:ul.Szczerkowa 5
wwwhttp://www.abtrans.com.pl
tel. 1:091 423 47 80
tel. 2:609 740 340
Napisz do nas »

Opis firmy

Firma AB Trans rozpoczeła swoją działalność w 1992 roku. W skład naszej ofery wchodzą kompleksowe usługi transportowo - przeprowadzkowe na terenie Polski (Szczecin, Poznań) i zagranicy (Niemiec, Holandii i Anglii).

W ramach świadczenia usług transprtu i przeprowadzek wchodzi: przenoszenie i przewóz różnego rodzaju sprzętu biurowego, mebli, a także nietypowych ładunków jak pianina, fortepiany.

Nasz zespół wykfalifikowanych pracowników daję gwarancję, że Państwa  majątek dotrze do miejsca przeznaczenia w idealnym stanie. Niewątpliwie naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach firm i instytucji państwowych. Przez wysoką jakość usług z równym zapałem przeprowadzamy także klientów indywidualnych. Dbając o dobro klienta i zabezpieczając jego mienie posiadamy pakiety ubezpieczenia transportowego do 300.000 dolarów USA.

Pracujemy przez sześć dni w tygodniu, co daje nam możliwość elastycznego dopasowania się do wymogów i wytycznych naszych klientów.

W swojej ofercie posiadamy kilka wariantów przeprowadzek klientów indywidualnych. Mamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu mieszkań, domów. W ramach przeprowadzki wchodzą również takie czynnoci jak spakowania rzeczy w specjalne opakowania ochronne, odpowiednie zabezpieczenie i opisanie pakowanego mienia oraz bezpieczne przetransportowanie do nowego miejsca docelowego wraz z rozładunkiem.

Zapewniamy rwonież możliwość rozkręcenia, demontażu, montażu przez naszych przeszkolonych pracowników. Na życzenie zlecającego dostarczamy opakowania do samodzielnego zabezpieczenia mienia.

Ostatnie opinie:

Wiesław

dn. 13.03.2013 23:37

Pozdrawiam Panie Krzysztofie:), a innym polecam!

Dodaj opinię: